ذغال سنگ صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش

ذغال سنگ: صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش نیوشا ضیغمی سینمایی تصویری فرهنگ همراهی فرهنگ و هنر

این رکوردِ منصوریان را شفر هنوز نگرفته است

شفر با اینکه نتیجه های بسیار خوبی با استقلال به دست آورده است ولی هنوز جهت عبور کردن از رکورد علیرضا منصوریان باید تلاش کند. این رکوردِ منصو..

ادامه مطلب

چلسی پیشنهاد ۲۲۰ میلیون یورویی جهت هازارد را رد کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی تلگراف، در روزهای اخیر پیشنهادی جهت ادن هازارد به کلوب چلسی ارائه شده است بود که در صورت قبول آن از سوی کلوب چلسی، هازارد ه..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران تنها استثنای آسیا!؟ ، عربستان هم پذیرفت به قطر برود

پس از امارات، فدراسیون فوتبال عربستان هم اعلام کرد تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا را جهت بازی در قطر می‌پذیرد. عربستان هم پذیرفت به قطر برود/ ..

ادامه مطلب

بازگشت هافبک پرسپولیس به تمرینات به تعویق افتاد

سفر ملی‌پوش عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود امروز دوشنبه به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگردد، به تعویق افتاد.  بازگشت هافبک پرسپولیس ..

ادامه مطلب

اسنایدر به الغرافه پیوست

به گزارش ایلنا، وسلی اسنایدر ستاره مشهور تیم گالاتاسرای ترکیه با تیم الغرافه قطر جهت نیم فصل دوم به توافق رسید واز الین بعد او را در لیگ ستارگان قطر خواهی..

ادامه مطلب

پیروزی پر گل تیم ملی فوتبال ساحلی برابر پاراگوئه

تیم ملی فوتبال ساحلی در نخستین بازی خود در جام بین قاره ای موفق به شکست ۵ بر ۲ پاراگوئه شد. پیروزی پر گل تیم ملی فوتبال ساحلی برابر پاراگوئه ..

ادامه مطلب

ترکیب پرسپولیس برابر سایپا اعلام شد

به گزارش ایلنا، پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف سایپا می رود و در شرایطی این دیدار برگزار می شود که سرخپوشان جهت پیشی گرفتن از رقبا در کورس بالا..

ادامه مطلب

چرا قرارداد ستاره یونایتد تمدید نمی شود؟

آندر هررا، ستاره اسپانیایی یونایتد فصل قبل از سوی هواداران این کلوب به عنوان عالی ترین بازیکن فصل برگزیده شد. چرا قرارداد ستاره یونایتد ت..

ادامه مطلب

پیگیر تهمت علی کریمی هستم/ روی نیمکت چمباتمه می‌زدم خوب بود؟ ، درخشان

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه مدیرعامل باید تمام امکانات یک تیم را فراهم کند، گفت: پیگیر تهمت علی کریمی و صحبت‌هایش راجع به پرون ..

ادامه مطلب

شروع خوب جهت آماده سازی ، پیروزی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر توگو

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که خود را جهت حضور در جام جهانی آماده می کند، در نخستین گام از برنامه بلند مدت آماده سازی با ترکیبی متفاوت برابر توگو به برتری..

ادامه مطلب