ذغال سنگ صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش

ذغال سنگ: صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش نیوشا ضیغمی سینمایی تصویری فرهنگ همراهی فرهنگ و هنر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم/ برخی‌ها می‌خواهند سوء مدیریت‌شان را پنهان کنند ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید فوتبال ملی کشور عزیزمان ایران نتیجه خوبی گرفته ولی در رده باشگاهی عملکرد خوبی نداشته است.

جهت پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم/ برخی‌ها می‌خواهند سوء مدیریت‌شان را پنهان کنند ، دایی

دایی: جهت پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم/برخی ها می خواهند سوء مدیریت ارزش را پنهان کنند

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید فوتبال ملی کشور عزیزمان ایران نتیجه خوبی گرفته ولی در رده باشگاهی عملکرد خوبی نداشته است.

به گزارش ایسنا، علی دایی در حاشیه مراسمی که کلوب سایپا جهت شروع فصل گرفته بود، اظهار کرد: در سال های اخیر ما در فوتبال کشورمان شاهد موفقیت تیم ملی بودیم ولی کلوب های ما در لیگ قهرمانان حرفی جهت گفتن نداشتند و از چهار نماینده ما فقط پرسپولیس به جمع هشت تیم رسید. من امیدوارم که پرسپولیس به مرحله بالاتر برود و جهت آنها آرزوی موفقیت می کنم.

جهت پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم/ برخی‌ها می‌خواهند سوء مدیریت‌شان را پنهان کنند ، دایی

او راجع به این مساله که پرسپولیس با وجود بدهکاران زیاد مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدیدش را کسب کرد، گفت: قضیه پرسپولیس با بقیه کلوب ها تفاوت می کند. پرسپولیس ۵۰ میلیون هوادار دارد و نمی توان با این قضیه اجتماعی مقابله کرد. مساله ما این است که در گزینش مدیران مان زیاد دقت کنیم. بازیکنان خارجی خیلی راحت به فیفا شکایت می کنند و تیم ارزش را می گیرند ولی ما نمی توانیم این کار را کنیم. باید یک کمیته اجرایی وجود داشته باشد که پول ما را از کلوب ها بگیرد. ما به خاطر فوتبال از خانواده هایمان دور هستیم.

واژه های کلیدی: فوتبال | موفقیت | بازیکنان | پرسپولیس | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz