ذغال سنگ صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش

ذغال سنگ: صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش نیوشا ضیغمی سینمایی تصویری فرهنگ همراهی فرهنگ و هنر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کسانی که علیه آذری جهرمی گفتند مجبور به طلب حلالیت از او می‌شوند / جهانگیری

معاون اول مدیر جمهور گفت: کسانی که علیه آذری جهرمی مطلبی گفتند مجبور می شوند از او حلالیت بطلبند. 

کسانی که علیه آذری جهرمی گفتند مجبور به طلب حلالیت از او می‌شوند / جهانگیری

جهانگیری:کسانی که علیه آذری جهرمی گفتند مجبور به طلب حلالیت از او می شوند

عبارات مهم : افزار

معاون اول مدیر جمهور گفت: کسانی که علیه آذری جهرمی مطلبی گفتند مجبور می شوند از او حلالیت بطلبند.

به گزارش ایسنا ، اسحاق جهانگیری در جلسه معارفه وزیر تازه ارتباطات و فن آوری اطلاعات با اشاره به اینکه در این دوره فناوری اطلاعات، اینترنت و اینترنت توسعه بیشتری می یابد گفت: کسانی که علیه آذری جهرمی مطلبی گفتند مجبور می شوند از او حلالیت بطلبند.

کسانی که علیه آذری جهرمی گفتند مجبور به طلب حلالیت از او می‌شوند / جهانگیری

وی با بیان این که فن آوری اطلاعات در پنج رویکرد مهم اقتصاد مقاومتی وجود دارد گفت: درون زایی یکی از رویکردهای اقتصاد مقاومتی هست. فناوری اطلاعات چه در بخش سخت افزار و چه نرم افزار به معنای استفاده از ظرفیت های کشور است و ارزش افزوده آن در فکر متخصصان این حوزه هست. فناوری اطلاعات هم می تواند و باید برون نگر بوده و با دنیا در ارتباط باشد.صادرات سخت افزار و نرم افزار ما باید نقطه قوتی دراقتصاد ما شود.

جهانگیری همچنین با بیان این که دانش بنیان بودن یکی دیگر از محورهای اقتصاد مقاومتی هست، تصریح کرد: امروز تاکید می شود که تکیه بر منابع طبیعی جهت پیشرفت کشور دیگر خیلی پاسخگو نیست، اقتصادی جای خود را می تواند محکم کند که متکی بر دانش باشد.

معاون اول مدیر جمهور گفت: کسانی که علیه آذری جهرمی مطلبی گفتند مجبور می شوند از او حلالیت بطلبند. 

جهانگیری در ادامه با اشاره به اینکه عدالت محوری یکی از مهمترین جهت گیری های انقلاب اسلامی و آرزوی بزرگ امام راحل هست، اظهار کرد: در حال حاضر زیر ساخت های کافی جهت فن آوری اطلاعات درتهران وجود دارد و درعین حال در 28 هزار دِه و شهرهای دورافتاده هم این امکانات وجود دارد که البته باید توسعه یابد.

به گفته ی جهانگیری وزارت ارتباطات باید از عنوان تصدی گری کنار کشیده و برنامه ریز سیاست گذار و حامی شرکت های آی تی و آی سی تی باشد.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: جفاست در پرسشها علمی به این بزرگی که کانون توسعه کشور می تواند باشد، خود را معطل کنیم که به عنوان نمونه اینجا ترساندن وآسیب وجود دارد. مگر در رشته های صنعتی و سنتی آسیب وجود ندارد. مهم این است که ما از وقت های فناوری اطلاعات استفاده کنیم و فن آوری اطلاعات رابه عنوان یک وقت بزرگ در اختیار نظام قرار دهیم.

کسانی که علیه آذری جهرمی گفتند مجبور به طلب حلالیت از او می‌شوند / جهانگیری

معاون اول مدیر جمهور در ادامه با بیان اینکه نشانه ما از استقرار دولت الکترونیک این است که مردم دسترسی ساده و لحظه ای به تمام اطلاعات و خدمات داشته باشند، خاطر نشان کرد: دراین شرایط ارائه خدمات جهت دولت ارزان تر و با کیفیت بهتری ارائه می شود.شفافیت و سلامت اقتصاد از مهمترین اهداف ما در ایجاد دولت الکترونیک هست. من نمی خواهم در این جا از فسادهای اقتصادی صحبت کنم البته تا حالا صحبت کرده ام و در ادامه هم صحبت خواهم کرد. و فکر نکنند از این عنوان دست بر می دارم. لیکن فساد باید ریشه کن شود. در بعضی از سطوحی که انسان تصور نمی کند فساد رسوخ کرده هست. هنگامی که مورد نیاز باشد حتما در این باره سخن می گویم ولی زیاد از این که دنبال گفتن باشیم دنبال مبارزه با این بلیه هستیم. من از آقای جهرمی هم خواهش می کنم که مکانیزمی ایجاد شود که ما پیشرفت دولت الکترونیکی را لحظه ای رصد کنیم.

معاون اول مدیر جمهور همچنین تصریح کرد: از مهمترین جهت گیری های دولت راه انداختن بخش شخصی است که دستیابی به این نشانه نیازمند فضای مطلوب کسب و کار هست. وزارت ارتباطات با ایجاد زیر ساختهای مورد نیاز می تواند به ایجاد فضای مطلوب کمک کند.از سویی شبکه ملی اطلاعات نیز یک مطالبه جدی است که کارهای زیادی انجام گرفته ولی بالاخره باید کمبودها و نواقص آن جهت برطرف نیازهای کشور برطرف شود. حمایت از شرکت های استارت آپ باید چارچوب مند و قانونمند شود. معاون علمی و حقوقی مدیر جمهور و وزارت ارتباطات تلاش کنند این بخش از قانونمندی برخوردار شود.

معاون اول مدیر جمهور گفت: کسانی که علیه آذری جهرمی مطلبی گفتند مجبور می شوند از او حلالیت بطلبند. 

به گزارش ایسنا جهانگیری در بخش اول صحبت های خود با اشاره به پخش کلیپی از شهید حججی و رونمایی از تمبر این شهید در مراسم گفت: نحوه شهادت و صلابت این شهید همه ما را یاد روزهای سخت ایام عاشورا انداخت که چگونه یک انسان در مسیری که اعتقاد دارد مستحکم گام بر می دارد. شهید حججی می دانست با او چه می خواهند بکنند ولی آثاری از وحشت ونگرانی در صورت ی او دیده نشد و در واقع صلابتی از کشور عزیزمان ایران و ایرانی را به نمایش گذاشت.نجف آبادی ها عموما اینگونه اند. نجف آباد شهری است که به اندازه ی یک استان شهید داده است.ایثار و ایثارگری فراوانی از مردم این شهر دیده ایم.

واژه های کلیدی: افزار | فناوری | اطلاعات | اطلاعات | جهانگیری | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz