ذغال سنگ صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش

ذغال سنگ: صفحه شخصی نیوشا ضیغمی پردیس کوروش نیوشا ضیغمی سینمایی تصویری فرهنگ همراهی فرهنگ و هنر

گت بلاگز اخبار حوادث او غیراز تجاوز به دختر 16 ساله،دختران دیگری را هم اغفال کرده ، دستگیری خواننده مشهور رپ

غروب 26 مهر امسال مردی با مراجعه به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مفقود شدن دختر 16ساله‌اش خبر داد .

دستگیری خواننده مشهور رپ/ او غیراز تجاوز به دختر 16 ساله،دختران دیگری را هم اغفال کرده

عبارات مهم : ایران

غروب 26 مهر امسال مردی با مراجعه به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مفقود شدن دختر 16ساله اش خبر داد .

جام جم نوشت:وی گفت: «نازنین امروز بدون اطلاع من و مادرش از منزل بیرون رفت و دیگر برنگشت. او گوشی ندارد و جهت همین از سرنوشتش هیچ اطلاعی نداریم. قبلا هم یک بار سابقه فرار از منزل داشت و این بار هم 600 هزار تومان پول همراهش بود.»

ماموران تحقیقات خود را شروع کردند و حتی تعدادی جسد هم به شاکی نشان دادند، ولی هیچ کدام متعلق به نازنین نبود. آخر هفت روز بعد، شاکی همراه نازنین به کلانتری مراجعه کرد و گفت، دخترش در این مدت در دام سیاه یک خواننده رپ مشهور گرفتار شده است بود.

او غیراز تجاوز به دختر 16 ساله،دختران دیگری را هم اغفال کرده ، دستگیری خواننده مشهور رپ

پرونده جهت انجام تحقیقات تکمیلی به شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد و نازنین به قاضی گفت: «دوستانم هر لحظه در مدرسه از صدایم تعریف می کردند و می گفتند می توانم خواننده خوبی شوم. یکی از آنها شماره یکی از خواننده های رپ مشهور به نام حمید را داشت و آن را به من داد. چون خودم گوشی نداشتم با تلفن مادرم با حمید تماس گرفتم و نمونه کارم را برایش فرستادم. او هم گفت صدای خوبی دارم و می تواند خیلی سریع برایم کار پیدا کند.»

نازنین ادامه داد: «سه ماه بعد به علت مشکلاتی که داشتم، بدون اطلاع پدر و مادرم از منزل بیرون آمدم و با حمید تماس گرفتم. او دنبالم آمد و مرا سوار ماشینش کرد. اول فکر کردم قرار است به استودیوی ضبط موسیقی اش برویم، ولی او مرا به منزل اش برد و در را هم قفل کرد. داخل اتاقش تعدادی ارگ و وسیله موسیقی داشت. از من آزمون موزیک گرفت و گفت می تواند خیلی سریع برایم کار پیدا کند. دیروقت شده است بود و من جایی جهت ماندن نداشتم، جهت همین مجبور شدم در منزل حمید بمانم، ولی نیمه شب حمید به زور مرا به اتاقش برد و مورد آزار و اذیت قرار داد. من از شدت ناراحتی به گریه افتادم، ولی او گفت اگر ابروها و موهایم را رنگ کنم، کسی مرا نمی شناسد!»

غروب 26 مهر امسال مردی با مراجعه به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مفقود شدن دختر 16ساله‌اش خبر داد .

دختر دبیرستانی راجع به چگونگی رها شدنش از دام سیاه متهم گفت: «روز بعد قرار شد مرا به یکی از دوستانش معرفی کند تا بتوانم در استودیوی موسیقی او کار کنم و شب هم همانجا بخوابم. یک گوشی خریدم و به تنهایی به آدرسی که داده بود، رفتم، ولی هرچقدر منتظر ماندم، حمید نیامد. او دو ساعت بعد به من زنگ زد و گفت نامزدش آمده و اگر از ارتباط ما چیزی بفهمد، خیلی برایش بد می شود و هر وقت پول جور کردم برایم منزل می گیرد. من نمی دانستم باید چه کار کنم جهت همین به سمت منزل مان حرکت کردم، ولی در مسیر با یک آرایشگر آشنا شدم. او گفت زنی تنها را می شناسد و می تواند مرا به او معرفی کند. دو سه روز نزد آن زن ماندم، ولی عذرم را خواست. دیگر هیچ راهی نداشتم. به منزل دوستم رفتم و با صحبت های او مجاب شدم به پدر و مادرم زنگ بزنم و از ماجرا باخبرشان کنم.»

با ثبت این اظهارات، تحقیقات راجع به حمید شروع و مشخص شد او از آهنگسازها و خواننده های مشهور رپ است و پیش از این با چندینه خواننده رپ دیگر هم همکاری داشته و آلبوم منتشر کرده هست. همچنین شاکی مدعی شده، همکلاسی اش چند دختر دیگر را هم جهت خوانندگی به متهم معرفی کرده بود. در آخر جلسه تحقیق، مدیر شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور دستگیری این خواننده رپ را صادر کرد.

او غیراز تجاوز به دختر 16 ساله،دختران دیگری را هم اغفال کرده ، دستگیری خواننده مشهور رپ

واژه های کلیدی: ایران | معرفی | موسیقی | تحقیقات | خواننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz